RN55C1780DBSL
MFR.Part #
RN55C1780DBSL
JLCPCB Part #
C1429281
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors