TNPU12064K75BZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K75BZEN00
JLCPCB Part #
C4029888
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS