TNPU12064K75AZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K75AZEN00
JLCPCB Part #
C4230372
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS