RP73D2B287KBTG
MFR.Part #
RP73D2B287KBTG
JLCPCB Part #
C4297139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS