TNPU1206470KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206470KAZEN00
JLCPCB Part #
C3924057
Description
-55℃~+125℃ 250mW 470kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS