TNPU1206270KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206270KAZEN00
JLCPCB Part #
C4159683
Description
-55℃~+125℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS