TNPU1206422RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206422RBZEN00
JLCPCB Part #
C4209333
Description
-55℃~+125℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS