BFC238330163
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238330163
JLCPCB Part #
C3782743
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS