TNPU12063K30BZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K30BZEN00
JLCPCB Part #
C4284005
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS