P0805H1821BBT
MFR.Part #
P0805H1821BBT
JLCPCB Part #
C4005363
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount