TNPU1206383RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206383RBZEN00
JLCPCB Part #
C3945080
Description
-55℃~+125℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS