CRCW04022M67FKTD
MFR.Part #
CRCW04022M67FKTD
JLCPCB Part #
C4025884
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount