TNPU120632K4AZEN00
MFR.Part #
TNPU120632K4AZEN00
JLCPCB Part #
C3959643
Description
-55℃~+125℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS