TNPU120616K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU120616K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4292480
Description
-55℃~+125℃ 16.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS