TNPU1206137KBZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU1206137KBZEN00
JLCPCB Part #
C4069592
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS