ERC5578K700FKEB500
MFR.Part #
ERC5578K700FKEB500
JLCPCB Part #
C3521583
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS