TNPU0805820RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0805820RBZEN00
JLCPCB Part #
C4089522
Description
-55℃~+125℃ 125mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS