CP0005180R0JB1485
MFR.Part #
CP0005180R0JB1485
JLCPCB Part #
C1482134
Description
-65℃~+275℃ 180Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors