RER70F7R00RC02
MFR.Part #
RER70F7R00RC02
JLCPCB Part #
C1571790
Description
20W 7Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance