TNPU08057K15BZEN00
MFR.Part #
TNPU08057K15BZEN00
JLCPCB Part #
C4331234
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS