SMBJ14CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ14CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1976713
Package
SMB(DO-214AA)
Description
14V 17.2V 1uA 23.2V 25.9A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS