TNPU08057K15AZEN00
MFR.Part #
TNPU08057K15AZEN00
JLCPCB Part #
C4218344
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS