TNPU08055K76AZEN00
MFR.Part #
TNPU08055K76AZEN00
JLCPCB Part #
C4220127
Description
-55℃~+125℃ 125mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS