RN55D1874FRE6
MFR.Part #
RN55D1874FRE6
JLCPCB Part #
C3460794
Description
-65℃~+175℃ 1.87MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors