TNPU0805300KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805300KAZEN00
JLCPCB Part #
C4287734
Description
-55℃~+125℃ 125mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS