TNPU08051K54BZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K54BZEN00
JLCPCB Part #
C4319493
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS