TNPU08051K65BZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K65BZEN00
JLCPCB Part #
C4283874
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS