RN55E1053DB14
MFR.Part #
RN55E1053DB14
JLCPCB Part #
C6277087
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors