TNPU08051K65AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU08051K65AZEN00
JLCPCB Part #
C4124172
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS