TNPU080516K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU080516K5AZEN00
JLCPCB Part #
C4230144
Description
-55℃~+125℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS