TNPU08051K15AZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K15AZEN00
JLCPCB Part #
C4162432
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS