TNPU08051K50AZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K50AZEN00
JLCPCB Part #
C3935911
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS