CMF60350R00BEBF
MFR.Part #
CMF60350R00BEBF
JLCPCB Part #
C1405194
Description
1W 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors