TNPU0805115RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0805115RBZEN00
JLCPCB Part #
C4266006
Description
-55℃~+125℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS