P0805H1004DBT
MFR.Part #
P0805H1004DBT
JLCPCB Part #
C4109759
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount