RC0805FR-10205KL
MFR.Part #
RC0805FR-10205KL
JLCPCB Part #
C6263970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS