TNPU06037K50BZEN00
MFR.Part #
TNPU06037K50BZEN00
JLCPCB Part #
C2094312
Description
-55℃~+125℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS