RMC1/16-395JTP
MFR.Part #
RMC1/16-395JTP
JLCPCB Part #
C20092461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS