CRCW2010100RFHEFP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW2010100RFHEFP
JLCPCB Part #
C4357148
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS