TNPU060362K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU060362K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4301653
Description
-55℃~+125℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS