TNPU060322K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU060322K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4240431
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS