TNPU060382K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU060382K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4237286
Description
-55℃~+125℃ 100mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS