TNPU060357K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU060357K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4282723
Description
-55℃~+125℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS