TNPU06035K76AZEN00
MFR.Part #
TNPU06035K76AZEN00
JLCPCB Part #
C3930732
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS