TNPU06032K15AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU06032K15AZEN00
JLCPCB Part #
C3970841
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS