HV731JRTTD393J
MFR.Part #
HV731JRTTD393J
JLCPCB Part #
C5656201
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS