TNPU06032K20AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K20AZEN00
JLCPCB Part #
C4318114
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS