TNPU0603200RAYEN00
MFR.Part #
TNPU0603200RAYEN00
JLCPCB Part #
C2091096
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS