TNPU0603100RAYEN00
MFR.Part #
TNPU0603100RAYEN00
JLCPCB Part #
C3926378
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS