TNPU06031K54BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU06031K54BZEN00
JLCPCB Part #
C3933458
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS